DAHUA (LM43-F200) 42.5 INC 1920x1080 8MS FULL-HD VGA+HDMI+USB+SES CCTV 7/24 LCD MONİTÖR
İnternete Özel Fiyat
HAVALE İLE %3 İNDİRİM 0,00 TL
(Ödeme Aşamasında Otomatik İndirim Sağlar)
Görüntüleme Sayısı 103 zaman
24 AY Garantili
Markalar
Ürün Kodu: Y7208015
Stok Stokta var
Hızlı Gönderi Orijinal ve Garantili Ürünler Kolay Kurulum Ücretsiz Destek Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması
43" UHD LCD Monitör
Çözünürlük: 1920x1080, En-Boy Oranı: 16:9, Parlaklık: 330 cd/m2
Tepki Süresi: 8ms, Yenileme Hızı: 60Hz, Ekran Renk Sayısı: 1.07G(10bit)
Kontrast: 1200:1, Görüntüleme Açısı: 178/178 derece,
Sinyal Girişi: HDMI 1×1, VGA(D-Sub)x1, USBx1
Sinyal Çıkışı: Dahili Hoparlör,
  • Hafif ve uygun maliyetli plastik gövde
  • 178 ° H / 178 ° V ekstra geniş izleme açısı
  • Parlak ve canlı bir video için yüksek kaliteli dijital işleme
  • Görüntüde bulanıklık veya gölgelenme olmadan 8 ms hızlı tepki süresi
  • HDMI, VGA ve USB gibi çoklu sinyal girişlerini destekleyin
  • Dahili hoparlörler
  • Fiziksel düğme ve kızılötesi uzaktan çift kontrol modu
  • Düşük enerji tüketimi, uzun servis ömrü
Model Dahua LM43-F200 Teknik Özellikleri
Görüntüleme
Ekran Boyutu 42,5 “
En Boy Oranı 16: 9
Çözünürlük 1920 × 1080 (FHD)
Arka Işık LED
Parlaklık / Parlaklık 330 cd / ?
Kontrast 1000: 1
Ekran Rengi 16.7M (8 bit)
İzleme Açısı (Y / D) 178 ° (Yatay) / 178 ° (Dikey)
Tepki Süresi (Tipik) 8 ms
Yenileme Hızı 60 Hz
İşaretler
Giriş VGA (D-Sub) × 1, HDMI × 1, USB × 1
Çıkış Hoparlör 8 W × 2
Genel
Güç Kaynağı AC100 ~ 240V (+/-% 10), 50/60 Hz
Güç Tüketimi (Standart) 75 W
Güç Tüketimi (Beklemede) ?0,5 W
Tür İç
Net Ağırlık 6,9 kg
Çerçeve Genişliği 12,7 mm (U / Sağ / Sol), 20,1 mm (Alt)
Duvara Montaj 400 × 200 mm
Standart Olmayan Boyut 969 × 565 × 73 mm
Paket 1080 × 652 × 119 mm