Banner

Teslimat ve İade Bilgileri

·         Sipariş edilen ürünler anlaşmalı kargo  firmasıyla aynı gün gönderilirler ( Kargoların çalışma gün ve saatlerinde).

·         İade veya değişim durumunda kargo ücreti müşteriye aittir.

·      Neva mağazasından satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.

·        Cayma hakkı 14 gün süresince kullanılmamış kutu, aksesuar gibi yan ürünlere zarar gelmemiş ürünler için geçerlidir.

·        Farklı bir model ile ürün değişimi yapabilirsiniz. 

·        Ürünü mağazaya göndermek için PTT firmasını tercih edin.

·        Ürünle ilgili bilgi almak için İletişim alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz.

*Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir.


İADE KOŞULLARI:
SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI’yı borç altına sokan belgeleri ALICI’ ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.
ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir.
20.Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.