Banner

Güvenliğiniz Önemli mi ?

Biz Neva Elektronik olarak müşterilerimizin güvenliğine önem veriyoruz.

Satın aldığınız her ürün bizim için sadece bir ürün vasfını taşımaz. Siz ne kadar memnun kalırsanız bizde işimize duyduğumuz saygıyı belli etmiş oluruz.

İsteriz ki her müşterimiz bizim kadar kendi güvenliğine önem versin;

Piyasa şartlarında gerek ekonomik anlamda gerek kalite anlamında gerekse özellik bakımından bir çok marka ve ürün mevcut.Biz bu çeşitli markalar arasından en bilindik ve satış sonrasında ne bizi ne de müşterilerimizi madur etmeyen firmalarla çalışıyoruz. Elektronik her ürün elektriksel hatalar , montaj hataları gibi durumlardan zarar görebilmektedir. Çalıştığımız firmalar çözümü yüksek derecede destek sağlayarak bizi ve müşterilerimizi memnun edecek teknik servislere sahiptir. Bunlarla beraber arıza olasılığı çok düşük orana sahip ürünlerdir.

Ürün fiyatlarına etki eden faktörler birçok analiz neticesinde ortaya çıkar. Sizlere sunduğumuz ürünler gerek adet bazında gerekse hazır setler olarak sunduklarımız ulaşabilirliği yüksek olan firma iletişimimiz ile müşterilerimize teknik destek, satış destek ve ürün bilgilendirme olarak hizmet veriyoruz. Bu hizmetleri sağlayabiliyor olmamız müşterilerimiz için bir avantajdır.                Ürünü satışı gerçekleştikten sonra garanti kapsamları ve firma ile iletişim durumu önemlidir. Bu gibi durumlar fiyatlara doğrudan etki etmektedir.

Ürün satın alırken fiyat önemli bir faktör olmakla beraber firmaların güvenilir olup olmadığı da önemli bir unsurdur;Müşterilerimizin dikkat etmesini gereken konulardan biridir bu durum.Çünkü neden ?

1-Ürün satın alındıktan sonra teknik destek alabilecek misiniz ?                          2-Ürün arızalandığında satın aldığınız firma sattığı ürüne sahip çıkacak mı ?         3-Satın aldığınız firma yerleşik fiziki dükkanı olan bir firma mı?

Firmamız olarak teknik destek hizmeti sağlıyoruz. Ürün arızalandığında sattığımız ürünlere üretici firmaya sizi yönlendirmeden üretici firma ile müşteri arasında köprü sağlıyoruz ve tüm süreçleri satıcı firma olarak biz takip ediyoruz. Online satış üzerine kurulu olan sistemimiz müşteri talebi doğrultusunda fiziki dükkanımızdan da ürünleri teslim edebiliyoruz.

Ürün ilanlarımızda ve ürün portföyümüzde yanıltıcı hiçbir ibare kullanmıyoruz.Genellikle şu durum bize çok sorulduğu için konu içine yer vermek istiyorum. Piyasa da başlık olarak 5 MP LENS 1080P kamera diye geçen ibare yanıltıcı bir ibaredir. Kameranın lensi ile bordu farklıdır. Bordu 1080P yani 2 MP çözünürlüğe sahip kamera 5 MP kamera görüntüsü vermez. Bu ibarelere dikkat etmeniz önemlidir.