DAHUA (LM27-L200N) 27 INC 1920x1080 6.5MS FULL-HD VGA+HDMI MONİTÖR
İnternete Özel Fiyat
HAVALE İLE %3 İNDİRİM 0,00 TL
(Ödeme Aşamasında Otomatik İndirim Sağlar)
Görüntüleme Sayısı 285 zaman
24 AY Garantili
Markalar
Ürün Kodu: E35059
Stok Stokta var
Hızlı Gönderi Orijinal ve Garantili Ürünler Kolay Kurulum Ücretsiz Destek Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması
LM27-L200N
Dahua 27 inch LED Monitor
> Suitable for continuous 24/7 operation
> 3 sides narrow bezel design, elegant appearance, ultra-light base
> 5ms response time for no motion blur, judder or ghosting
> 178°/178° extra-wide viewing angle for overall viewing performance
> Support multiple signal inputs including HDMI and VGA
> Low energy consumption, long service life
660639.png660641.png660651.png660645.png769692.png
Display
Model
DHI-LM27-L200N
LCD Technology
VA
Backlight
ELED
Screen Size
27 inch
Aspect Ratio
16:9
Viewing Size
597.888 (H) × 336.12 (V) mm
Viewing Angle
178° (H) / 178° (V)
Display Mode
Horizontal
Pixel Pitch
0.3113 mm × 0.3144 mm
Pixels Per Inch
81.58
Resolution
1920 (H) × 1080 (V)
Refresh Rate
100 Hz
Display Color
8 bit
Color Gamut
72% NTSC (typ.)
Brightness
250 cd/m² (typ.)
Contrast Ratio
3000:1
Response Time
OD 5 ms
Lifespan
30,000 hrs
Operation Hours
7 × 24 h
Device Ports
Input Port
1 × VGA (1920 × 1080@60 Hz), 1 × HDMI 1.4 (1920 × 1080@100 Hz)
Power & Environmental Conditions
Power Supply
12 VDC, 3 A
Power Type
External power adapter
Power Consumption
14 W (basic), 18.5 W (typ.), 19 W (max)
Standby Power Consumption
<0.5 W
Operating Temperature
0 °C to +40 °C (+32 °F to +104 °F)
Operating Humidity
10% – 85% (RH)
Storage Temperature
–20 °C to +60 °C (–4 °F to +140 °F)
Storage Humidity
5%–90%(RH)
General
Inclined Angle
Product Dimensions
615.0 mm × 365.7 mm × 51.9 mm (24.21" × 14.40" × 2.04") (W × H × D) without base
Package Size
687 mm × 451 mm × 142 mm (27.05" × 17.76" × 5.59") (W × H × D)
Frame Width
U/L/R/D: 2.8 mm/2.8 mm/2.8 mm/19.7 mm
Net Weight
3.8 kg (8.38 lb)
Gross Weight
5.0 kg (11.02 lb)
Casing Color
Black
Control Mode
Five-button
Wall Mount VESA
100 mm × 100 mm (3.94" × 3.94")