Dahua PFS3106-4ET-60 4 Port Poe 1GE 1SFP Switch
Markalar
Ürün Kodu: Dahua PFS3106-4ET-60 4 Port Poe 1GE 1SFP Switch
Stok Stokta var
Hızlı Gönderi Orijinal ve Garantili Ürünler Kolay Kurulum Ücretsiz Destek Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması
Hızlı Gönderi-Orjinal Garantili Ürünler-Kolay Kurulum-Ücretsiz Destek Hizmeti-Güvenilir Alışveriş
  • Katman iki Sertleştirilmiş PoE anahtarı
  • PoE güç yönetimini destekler
  • MAC otomatik öğrenme ve yaşlanma, MAC adres kapasitesi 8K’dır
  • IEEE802.3af ve IEEE802.3at güç kaynağı standardına uygundur. Bağlantı noktası 1, Hi-PoE 60W güç kaynağını destekler
  • IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab / z ve IEEE802.3X standartlarını destekler
  • Geniş çalışma sıcaklığı tasarımı: -30 ° C ~ 65 ° C
  • İkili yedeklemeyi destekler
ModelDahua PFS3106-4ET-60 Teknik Özellikleri
Ethernet Port1 * 100/1000 Temel-X
1 * 10/100/1000 Temel-T
4 * 10/100 Base-T (PoE güç kaynağı)
PoE Güç TüketimiPort1≤60W, Port2-4≤30W, Toplam≤60W
PoE PIN Ataması1, 2, 4, 5 (V +), 3, 6, 7, 8 (V-)
PoE Güç YönetimiMevcut
PoE ProtokolüIEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE +), Yüksek PoE
Switch Kapasitesi6.8G
Paket Yönlendirme Hızı3.57Mpps
Paket Tampon Bellek1Mb
MAC Tabla Boyutu8K
Akış KontrolüVarsayılan olarak etkinleştirme
Uygulama Nemi5%~95%
Güç KaynağıDC48 ~ 57V güç adaptörü
Yıldırımdan KorunmaOrtak Mod 6KV
Diferansiyel Mod 4KV
ESD KorumasıHava Deşarjı 15KV
İletişim Deşarj 8KV
Çalışma Koşulları-30 ° C ~ 65 ° C
Net Ağırlık440g
Boyutlar150 mm x 108 mm x 30 mm