Dahua PFS4218-16ET-240-V3 16 Port PoE Hi Poe Switch Yönetilebilir Poe Switch
Markalar
Ürün Kodu: Dahua PFS4218-16ET-240-V3
Stok Stokta Yok
Hızlı Gönderi Orijinal ve Garantili Ürünler Kolay Kurulum Ücretsiz Destek Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması
Hızlı Gönderi-Orjinal Garantili Ürünler-Kolay Kurulum-Ücretsiz Destek Hizmeti-Güvenilir Alışveriş
PFS4218-16ET-240-V3
16 bağlantı noktalı 100 Mb/sn + 2 bağlantı noktalı Gigabit Yönetilen PoE Anahtarı
> * Aşağıdaki parametreler ve veri sayfaları yalnızca V2.0 ve V2.0'a uygulanabilir. V3.0
> Akıllı PoE
> Kırmızı bağlantı noktası 90W IEEE802.3bt'yi destekler
> Kullanıcı dostu arayüzü ve kolay kullanımıyla web yönetimi
> 250 m uzun mesafe PoE iletimi
> PoE gözlemcisi
>Tak ve çalıştır
Verim
Katman
Katman 2
Yönetilen
Evet
Anahtarlama Kapasitesi
8,8 Gb/sn
Paket İletme Hızı
5,36 Mp/sn
Paket Arabellek Belleği
2,75Mbit
MAC Tablo Boyutu
4K
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3x; IEEE 802.3ab;
IEEE 802.3z
Donanım Özelliği
Standart Güç Kaynağı
Evet
Yetki Belgesi
Ethernet Bağlantı Noktası
16
Optik Bağlantı Noktası
2
Ethernet Bağlantı Noktası Hızı
100 Mb/sn
Optik Bağlantı Noktası Hızı
1 Gb/sn
Kartvizit Yuvası Sayısı
Bağlantı noktası 1-16: 16 × RJ-45 10 M/100 M (PoE)
Bağlantı noktası 17-18: 2 × RJ-45 10 M/100 M/1000 M (yukarı bağlantı)
Bağlantı Noktası 17-18: 2 × SFP 1000 M (yukarı bağlantı) (birleşik)
Hata ayıklama
Konsol × 1
Güç kaynağı
100V–240VAC
Çalışma sıcaklığı
–10 °C ila +55 ° (14 °F ila 131 °F)
Çalışma Nemi
%10 bağıl nem-%90 bağıl nem
Güç tüketimi
Boşta: 10W
Tam yük: 240W
Yetki Belgesi
PoE Standardı
IEEE802.3af/ IEEE802.3at/ Hi-PoE/ IEEE802.3bt
Yetki Belgesi Bütçesi
Bağlantı Noktası 1-2 ≤ 90W, Bağlantı Noktası 3-16≤ 30W, toplam ≤ 240W
PoE Pin Ataması
1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Yetki Belgesi Yönetimi
Güç tüketimi yönetimi
Gücü açma ve kapatma
Aşırı yük nedeniyle gücü kapatın
Yeşil Yetki Belgesi
Eski destek
Uzun Mesafe PoE İletimi
250 m uzun mesafe güç kaynağı
İşlev
Kapsayan Ağaç Protokolü
IEEE 802.1d (STP); 802.1w (RSTP)
VLAN
IEEE802.1q Standart VLAN
Akış kontrolü
Bağlantı Toplama
Statik; LACP
Bağlantı Noktası Yansıtma
Bire bir; çoklu-bir
Çok noktaya yayın
Bağlantı noktasına dayalı GMP gözetlemesi
DHCP
DHCP istemcisi
Güvenlik
QoS
Yüksek ve düşük öncelik
WRR
802.1P
DSCP
Protokole dayalı öncelik
Genel
ESD
Hava deşarjı: 8kV
Kontak deşarjı: 6kV
Gök gürültüsüne dayanıklı
Ortak mod: 4kV
Diferansiyel mod: 2kV
Boyutlar
440 mm × 300 mm × 44 mm (17,32" × 11,81" × 1,73") (U × G × Y)
Ambalaj Boyutları
Ambalaj kutusu: 527 mm × 412 mm × 110 mm (20,75quot; × 16,22quot; × 4,33quot;) (U × G × Y)
Koruyucu kutu: 584 mm × 549 mm × 446 mm (22,99" × 21,61" × 17,56") (U × G × Y)