Dahua PFS3006-4ET-60-V2 4-Port 60W Hızlı Ethernet PoE Switch
Markalar
Ürün Kodu: Dahua PFS3006-4ET-60 4-Port Hızlı Ethernet PoE Switch
Stok Stokta var
Hızlı Gönderi Orijinal ve Garantili Ürünler Kolay Kurulum Ücretsiz Destek Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması
Hızlı Gönderi-Orjinal Garantili Ürünler-Kolay Kurulum-Ücretsiz Destek Hizmeti-Güvenilir Alışveriş
  • Katmanlı 2 yönetimli switch
  • IEEE802.3, IEEE802.3u ve IEEE802.3X standartları mevcut
  • MAC otomatik öğrenme, aging, MAC adres kapasitesi 2K
  • MDI / MDIX kendini uyarlama mevcut
  • RJ45 port 10/100 Mbps kendini uyarlama mevcut
  • IEEE802.3af ve IEEE803.3at güç kaynağı standartları mevcut
  • Metal muhafazayı kabul eder
  • Hi-PoE 60W mevcut
  • DC 48-57V güç kaynakları mevcut
ModelDahua PFS3006-4ET-60 Teknik Özellikleri
Ethernet Port * 10 / 100Mbps Uplink port
4 * 10/100 Mbps PoE port
PoE Güç TüketimiPort1≤60W, Port2-4≤30W, Toplam≤60W
PoE ProtokolüIEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE +), Hi-PoE
Anahtarlanma Kapasitesi1.8Gbps
Paket Yönlendirme Hızı890kpps
Paket Tampon Bellek768KB
MAC Tabla Boyutu2K
Akış KontrolüVarsayılan olarak etkinleştir
Uygulama Nemi~% 90,% 10
Güç KaynağıDC48 ~ 57V güç adaptörü
Yıldırımdan KorunmaOrtak Mod 2KV
Diferansiyel Modu 0.5KV
Çalışma Koşulları-10 ° C ~ 55 ° C
Net Ağırlık0.3kg
Boyutlar130mm x 85mm x 26mm