Dahua LM19-L100 18.5 INC 1366x768 5MS VGA+VESA LCD MONİTÖR
Markalar
Ürün Kodu: Dahua LM19-L100
Stok Stokta var
Hızlı Gönderi Orijinal ve Garantili Ürünler Kolay Kurulum Ücretsiz Destek Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması
Hızlı Gönderi-Orjinal Garantili Ürünler-Kolay Kurulum-Ücretsiz Destek Hizmeti-Güvenilir Alışveriş
LM19-L100
18,5'' Monitör
> 7/24 kesintisiz çalışmaya uygun endüstriyel düzeyde LCD panel
> Hafif ve uygun maliyetli plastik gövde
> Parlak ve canlı bir video için yüksek kaliteli dijital işleme
> Görüntüde bulanıklık veya gölgelenme olmadan 5 ms hızlı tepki süresi
> Düşük enerji tüketimi, uzun hizmet hayat
modeli
modeli
DHI-LM19-L100
Görüntülemek
Ekran boyutu
18,5"
En Boy Oranı
16:9
Çözünürlük
1366×768
arka ışık
NEDEN OLMUŞ
Parlaklık/Parlaklık
250cd/?
Kontrast Oranı
600:1
Ekran Rengi
16.7 milyon
Görüş Açısı (Y/D)
90°(Y)/65°(D)
Tepki Süresi
5ms
Yenileme hızı
60Hz
sinyaller
Giriş
VGA×1
Genel
Güç kaynağı
DC 12V
Tüketim (Standart)
19W
Tüketim (Bekleme)
≤0.5W
Tip
Harici
Net ağırlık
1,9 kg (4,2 lb)
Brüt ağırlık
2,8 kg (6,2 lb)
Çerçeve Genişliği
13,2 mm(U), 12,6 mm(Sağ/G), 21,2 mm(B)
SPROUT
100×100mm (3.9"×3.9")
Tabansız boyut (G×Y×D)
446,8×276.0×39.0mm (17,6"×10,9"×1,5")
Paket (G×Y×D)
492x395x107mm (19,4"×15,6"×4,2")
Çalışma alanı
Sıcaklık
0?~40? (32°F~104°F)
Nem
10%~85%