Banner
SFP Gigabit Single Mode Dual Fiber 20KM LC 20Km Alıcı-Verici Modülü

SFP Gigabit Single Mode Dual Fiber 20KM LC 20Km Alıcı-Verici Modülü

744,00₺
Kdv Hariç: 620,00₺
Marka:
Ürün Kodu: SFP Gigabit Single Mode Dual Fiber 20Km Alıcı-Verici
Stok Durumu: Stokta var
Görüntüleme Sayısı 281 zaman

Ürün Açıklaması

SFP Gigabit Single Mode Dual Fiber 20KM LC 20Km Alıcı-Verici Modülü



Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi