PROMES PR-P08MX 11 port Megabit PoE Switch - PROMES PR-P08MX 11 port Megabit PoE Switch
PROMES PR-P08MX 11 port Megabit PoE Switch

PROMES PR-P08MX 11 port Megabit PoE Switch

940,00₺
Markalar
Ürün Kodu: PROMES PR-P08MX 11 port Megabit PoE Switch
Stok Stokta var
Görüntüleme Sayısı 179 zaman

Ürün Açıklaması

PR-P08MX

11 port Megabit PoE Switch


◆ 8 porta kadar IEEE 802.3af enerji
◆ Cat-5 kablo üzerinden güvenlik kameraları ve access point enerji desteği
◆ 8 AutoUplink™ ile 10/100 Mbps Port, 2 uplink 10/100/1000M, 1 port 10/100/1000M SFP Port
◆ Her bir PoE port 15.4W ‘a kadar enerji sağlar.
◆ Toplam 104W PoE enerji sağlar
◆ PoE IEEE 802.3af ve IEEE 802.3at uyumlu PDs desteği
◆ Extended özelliği ile  250m iletim mesafesi
◆ Otomatik öğrenme ve otomatik yaşlanmalı PoE switch 2K giriş MAC adres tablosu
◆ Enerji, link, aktif durum ve hız LED göstergeleri


Bağlantılar :

8 x 10/100M bakır kablo RJ45 PoE port  2 x Uplink 10/100/1000M + 1xSFP 10/100/1000M

Bandwith :

7,6Gbps (non-blocking)

MTBF :

190,000 saat (yaklaşık 21 yıl)

Ağ protokolleri :

IEEE 802.3i 10BASET; IEEE 802.3u 100BASETX; IEEE 802.3x Flow kontrol;

IEEE 802.1af DTE Power via MDI; IEEE 802.3af

İletim mesafesi :

Ethernet < 100m, Extended 250m

Güç kaynağı :

ADC-48-55V – 2 Amper

PoE standartı :

IEEE 802.3af( each port 15.4W)

IEEE 802.3at(each port 30W)

PoE Port :

1-8 PoE port destekler

PoE port gücü :

Her bir port max 15.4W

LED Gösterge

Yeşil : Ethernet

Kırmızı : PoE

SW ON : VLAN, 100m

SW yanıp sönme : VLAN, 250m

Optik Port :

Multi mode fiber:  1310nm, 2Km

Single mode fiber: 1310nm, 20/40 Km ; 1550nm, 60/80/100/120Km

Ağ medya :

10BASE-T: Cat6 UTP(≤250 meter);100BASE-TX: Cat5 or more UTP (≤100 meter); 1000BASE-TX: Cat5 or more UTP (≤100 meter)

Veritabanı adres :

2K

Forwarding mod :

Store-And-Forward

Sertifikalar :

CE Mark ,commercial; CE/LVD EN60950, RoHS

Radyasyon :

CE mark, commercial; FCC Part 15 Class B;

VCCI Class B; EN 55022 (CISPR 22), Class B

LED görünüm :

Sistem: güç kaynağı; Her Port: bağlantı, PoE çalışma durumu

Çalışma sıcaklığı :

Çalışma sıcaklığı -20 ° ~ 55 ° C;

Depolama sıcaklığı: -40 ° ~ 80 ° C;

Nem: 10% ~ 95%, bağıl

Boyutlar :

230x27x80mm

Ağırlık :

Switch: 0,45kg

Garanti :

2 yıl

Paket içeriği:

PoE switch
Kullanım kılavuzu ve garanti belgesi

Bu ürünü Banka Havalesi seçeneği ile almak isterseniz %3 indirim sayesinde 911,80 TL`ye satın alabilirsiniz.

Ödeme ekranına geldiğinizde ödeme metodu olarak Havale/Eft seçeneğini seçin.
Ödemeyi yapacağınız banka bilgilerimizi not alın.
Hizmet şartlarını onaylayın ve siparişinizi verin.
Ödemeniz gereken tutar tarafımıza ulaştığında siparişiniz kargoya verilecektir.

Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA!



Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Dahua 16 Kameralı XVR1B16 H265+ 2mp 1080P AHD Hdcv..

4.037,45₺
LİNKE TIKLAYIP YOUTUBE ÇÖZÜNÜRLÜK AYARLARINDAN 1080P OLARAK SEÇEREK TAM EKRANDA İZLEYİNİZSET İÇERİĞİ..

DAHUA 16 Kameralı XVR1B16 H265+ 2mp 1080P Hdcvı AH..

4.037,45₺
LİNKE TIKLAYIP YOUTUBE ÇÖZÜNÜRLÜK AYARLARINDAN 1080P OLARAK SEÇEREK TAM EKRANDA İZLEYİNİZ HAC-B..

Dahua 16 Kameralı XVR1B16 H265+ 2mp 1080P HDCVI AH..

4.037,45₺
LİNKE TIKLAYIP YOUTUBE ÇÖZÜNÜRLÜK AYARLARINDAN 1080P OLARAK SEÇEREK TAM EKRANDA İZLEYİNİZHAC-B1A21P ..

Dahua 4 Kameralı 2MP 1080P HDCVI Full Hazır Set 4L..

1.981,62₺
SET İÇERİĞİ:-1 ADET DAHUA  XVR5104HS-X 4 Kanal Penta-brid H265+ H265 1080P HDCVI-AHD KAYIT..

Dahua 4 Kameralı 2MP 1080P HDCVI Full Hazır Set 4L..

1.981,62₺
SET İÇERİĞİ:-1 ADET DAHUA  XVR5104HS-X 4 Kanal Penta-brid H265+ H265 1080P HDCVI-AHD KAYIT..

Dahua 4 kameralı Ip Set 2MP 1080P Full Hazır 4lü S..

3.179,01₺
                      4 ADET POE BESLEME GİRİ..