OPAX Alarm

OPAX Alarm-OPAX Alarm

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

ARD-507 PIR Hareket Dedektörü Dedektörü

(0)
0,00₺

ARD-507 PIR Hareket Dedektörü Dedektörü (Opax Alarm Panelleriyle Uyumlu)ARD-507 Alarm Hareket Algılama dedektörümüz gelişmiş Pasif Kızılötesi Sensör dijital sinyal işleme teknolojisi ile çalışmaktadır.. PIR dedektörü insan veya hayvan vücudundaki hareketleri doğru olarak tespit eder ve parazit ve yanlış alarmları otomatik kızılötesi dengeleme ..

Hızlı İncele

ARD-575 GPRS GSM Wifi Kablolu Kablosuz Mini Dokunmatik Alarm Set

(0)
0,00₺

Paket İçeriği1 Adet Alarm Paneli1 Adet Kablosuz Manyetik Kontak1 Adet Kablosuz PIR Dedektör2 Adet Uzaktan Kumanda2 Adet RFID Kart1 Adet 12V/1A Adaptör1 Adet Kullanım KlavuzuÜRÜN AÇIKLAMALARIARD-575 GPRS/Wifi NETWORK Özellikli Kablolu/Kablosuz Mini Dokunmatik Alarm PaneliOpax Güvenlik Sistemleri bayilerimiz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını kar..

Hızlı İncele

BGR-08 Kablosuz Harici Siren Adaptör Dahil

(0)
0,00₺

ÜRÜN AÇIKLAMALARIBGR-08 Kablosuz Harici Siren Adaptör Dahil (Opax Alarm Panelleriyle Uyumlu)1 Adet Polis Sireni (Kızmızı/Mavi Renkli)Dış mekan kablosuz siren 8 bit MCU teknolojisi ile üretilmiştir. Alarm ve durum ışığını gösterir. Yüksek desibelli buzzer ile hırsızlar ve istenmeyen durumlarda caydırıcı özelliği ile ön plana çıkar. Alarm kurma, açma..

Hızlı İncele
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)