Perkotek

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

100 adet 1.Sınıf Proximity Kart (Seri numara baskılı )

(0)
389,66₺

100 adet 1.Sınıf Proximity Kart (Seri numara baskılı)..

Hızlı İncele
Hızlı İncele

AVAX Akordiyon Bariyer 2 metre

(0)
2.199,00₺

Estetik görünümü, kolay kullanımı ile talep gören akordeon bariyerlerin taşınması da çok rahattır. Birbirine ilave yapılabilen modüllere sahip olup istediğiniz uzunluğa sahip olabilirsiniz. Sabit yada hareketli kullanım imkanı sağlayan akordeon bariyerleri devrilmeye karşıda dayanıklıdır. İç ve dış ortamda tüm hava koşullarında rahatlıkla kullanıla..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

GUSTAVO 55 OTEL KAPI KARTI KODLAYICISI

(0)
1.585,17₺

GUSTAVO 55 OTEL KAPI KARTI KODLAYICISIKapı kartı kodlayıcısı ile otel kapı kilidini açmak için kullanacağınız kartı kodlayabilirsiniz. Kodlama esnasında müşterinin ne kadar süre ile odada misafir edileceği karta kaydedilir. Böylece o süre bitiminde otel kartı odanın kapısını açmaz ve kalma yetkisi olmadığını belirtir. ..

Hızlı İncele

GUSTAVO 560 OTEL ODA KAPI KİLİDİ

(0)
576,80₺

GUSTAVO 560 Otel Odası Kapı KilidiOtel kapı kilit sistemlerinde en çok satan markalardan biri olan GUSTAVO, birçok testlerden geçirilip Dünya normlarında üretilmektedir. 3 yıldızlı, 4 yıldızlı, 5 yıldızlı otellerin tercih ettiği otel kapı açma kilitlerimiz, birçok hotel, otel, motel, butik otel, Residence  ve tatil köylerinde de problemsiz ola..

Hızlı İncele

GUSTAVO G620 MIFARE OTEL KAPI KİLİDİ

(0)
667,08₺

GUSTAVO G620 Mifare Otel Odası Kapı KilidiOtel odası kart sistemi; konaklama yapacak misafirlerin tanımlanmış süre içerisinde odalarına güvenle girmelerini, odaya girdikten sonra odaya enerji vererek tüm elektrikli cihazları aktif etmesini sağlar. 16-bit MUC entegreleri devre üzerine gömülü olarak uygulanmış olup böylece istikrarlı çalışma sağlanmı..

Hızlı İncele

GUSTAVO OTEL KAPI KİLİT SİSTEMİ PROGRAMI

(0)
1.877,67₺

GUSTAVO OTEL KAPI KİLİT SİSTEMİ PROGRAMI Gustavo Otel Kapı Kilit Sistemi Programı ile otel müşterilerinin girişleri, yani check-in ve check-out yapılmaktadır. Müşterinin konaklama süresi sisteme girilir ve o süre boyunca odaya giriş çıkışı sağlanır. Konaklamanın bitiş süresi ve günü geldiğinde otel oda kapı kilidi otomatik olarak iptal ol..

Hızlı İncele

Magic Pass FX7 ID Kartlı Şifreli ve Parmak izi okuyucu

(0)
1.099,00₺

Metal kasası ve %100 su geçirmez olan FX7 yi dış mekanlarda her türlü hava koşullarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kendi hafızasından tanımlı parmak izi, şifre ve kartlara geçiş verebileceği gibi geçiş kontrol panellerinede bağlanarak zaman aralıklarına bağlı yetkilendirmelerde yapılabilir. STRIKE MX4 ve STRIKE MX16 panel ile uyumlu olarak çalış..

Hızlı İncele

Manyetik etiket sökücü El Tipi Ürün Alarm Sökücü-Akusto

(0)
383,90₺

Akusto El Tipi Mağaza Ürün Alarm Sökücü – Manyetik Etiket SökücüEl Tipi Ürün Alarm SökücüMekanik etiket sökücüdür.Akusto manyetik etiketi üstüne tuttuğunuzda rahatça sökülür.Süper tag ve vst tag etiketlerini sökmek için kullanılır.Güvenlik kordonu masaya sabitlenir ve sökücü, çalınmaya yada kaybolmaya karşı korunur.350 gram ağırlığındadır.106 x 75 ..

Hızlı İncele

PERGUARD Fenerli Güvenlik Devriye Tur Kalemi

(0)
1.184,11₺

El feneri olarakda kullanılabilen PERGUARD Bekçi tur kalemi, kontrol noktasını okuduğunda ışıkla, ses ile ve titreşimle uyarı verebilir. Sert alumintum gövdesi ile darbelere karşı dayanıklıdır ve su geçirmez. PERGUARD AKILLI KALEMKONTROL NOKTASIKayıt Kapasitesi10.000 kaydı hafızasında saklıyabilir-Tanıtılabilir Tag SayısıSınırsız-Çalışma Volta..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 50 (4 Sayfa)