Perkotek

Perkotek

Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

100 adet 1.Sınıf Proximity Kart (Seri numara baskılı )

(0)
378,31₺

100 adet 1.Sınıf Proximity Kart (Seri numara baskılı)..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

GUSTAVO 55 OTEL KAPI KARTI KODLAYICISI

(0)
1.560,98₺

GUSTAVO 55 OTEL KAPI KARTI KODLAYICISIKapı kartı kodlayıcısı ile otel kapı kilidini açmak için kullanacağınız kartı kodlayabilirsiniz. Kodlama esnasında müşterinin ne kadar süre ile odada misafir edileceği karta kaydedilir. Böylece o süre bitiminde otel kartı odanın kapısını açmaz ve kalma yetkisi olmadığını belirtir. ..

Hızlı İncele

GUSTAVO 560 OTEL ODA KAPI KİLİDİ

(0)
510,53₺

GUSTAVO 560 Otel Odası Kapı KilidiOtel kapı kilit sistemlerinde en çok satan markalardan biri olan GUSTAVO, birçok testlerden geçirilip Dünya normlarında üretilmektedir. 3 yıldızlı, 4 yıldızlı, 5 yıldızlı otellerin tercih ettiği otel kapı açma kilitlerimiz, birçok hotel, otel, motel, butik otel, Residence  ve tatil köylerinde de problemsiz ola..

Hızlı İncele

GUSTAVO G620 MIFARE OTEL KAPI KİLİDİ

(0)
647,65₺

GUSTAVO G620 Mifare Otel Odası Kapı KilidiOtel odası kart sistemi; konaklama yapacak misafirlerin tanımlanmış süre içerisinde odalarına güvenle girmelerini, odaya girdikten sonra odaya enerji vererek tüm elektrikli cihazları aktif etmesini sağlar. 16-bit MUC entegreleri devre üzerine gömülü olarak uygulanmış olup böylece istikrarlı çalışma sağlanmı..

Hızlı İncele

GUSTAVO OTEL KAPI KİLİT SİSTEMİ PROGRAMI

(0)
1.822,98₺

GUSTAVO OTEL KAPI KİLİT SİSTEMİ PROGRAMI Gustavo Otel Kapı Kilit Sistemi Programı ile otel müşterilerinin girişleri, yani check-in ve check-out yapılmaktadır. Müşterinin konaklama süresi sisteme girilir ve o süre boyunca odaya giriş çıkışı sağlanır. Konaklamanın bitiş süresi ve günü geldiğinde otel oda kapı kilidi otomatik olarak iptal ol..

Hızlı İncele

Manyetik etiket sökücü El Tipi Ürün Alarm Sökücü-Akusto

(0)
403,30₺

Akusto El Tipi Mağaza Ürün Alarm Sökücü – Manyetik Etiket SökücüEl Tipi Ürün Alarm SökücüMekanik etiket sökücüdür.Akusto manyetik etiketi üstüne tuttuğunuzda rahatça sökülür.Süper tag ve vst tag etiketlerini sökmek için kullanılır.Güvenlik kordonu masaya sabitlenir ve sökücü, çalınmaya yada kaybolmaya karşı korunur.350 gram ağırlığındadır.106 x 75 ..

Hızlı İncele

PERGUARD Fenerli Güvenlik Devriye Tur Kalemi

(0)
1.149,62₺

El feneri olarakda kullanılabilen PERGUARD Bekçi tur kalemi, kontrol noktasını okuduğunda ışıkla, ses ile ve titreşimle uyarı verebilir. Sert alumintum gövdesi ile darbelere karşı dayanıklıdır ve su geçirmez. PERGUARD AKILLI KALEMKONTROL NOKTASIKayıt Kapasitesi10.000 kaydı hafızasında saklıyabilir-Tanıtılabilir Tag SayısıSınırsız-Çalışma Volta..

Hızlı İncele

PERGUARD LCD Bekçi Kalemi

(0)
1.712,80₺

LCD ekrana sahip olup ekranda saat ve okutulan nokta yahut kartın ID numarasını gösterir.16 MB belleğe sahip olup 60,000 adet kaydı hafızasında saklayabilir.RFID teknolojisi ile çalışmakta olup kontrol noktalarını okuturken herhangi bir tuşa basmaya gerek yoktur.Okuma yaptığı anda yazılı, ışıklı, sesli veya titreşimli olarak okuma işleminin yapıldı..

Hızlı İncele

SECUDA 5030A Xray CİHAZI

(0)
96.229,98₺

Havalimanı, AVM, kamu ve belediye binaları, emniyet müdürlükleri, valilikler, otel ve kongre salonları başta olmak üzere güvenli geçişin önem arz ettiği tüm alanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. İçerisinden geçen metal, plastik, su vb. unsurları monitöründe farklı renklerde göstererek organik ve inorganik ayrımını yapabilmektedir. Uzun süre..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 48 (4 Sayfa)