Banner

Gizlilik İlkeleri

Neva Elektronik, ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiçbir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. Neva Elektronik, sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

 

. Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek

. Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek

. Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek.

 

Kişisel bilgilere sadece yetkili Neva Elektronik personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Neva Elektronik, kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb) sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler Neva Elektronik tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiçbir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

 

Neva Elektronik, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Neva Elektronik ‘un, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

 

Neva Elektronik Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bilgi@nevaelektronik.net’e başvurunuz. Neva Elektronik bu yaklaşımında değişiklik yapabilir.