Banner
Dahua PFT-3980 SFP 1310nm 1.25Gbps 20Km Alıcı-Verici Modülü

Dahua PFT-3980 SFP 1310nm 1.25Gbps 20Km Alıcı-Verici Modülü

1.191,65₺
Kdv Hariç: 993,04₺
Marka:
Ürün Kodu: Dahua PFT-3980 SFP 1310nm 1.25Gbps 20Km Alıcı-Verici Modülü
Stok Durumu: Stokta var
Görüntüleme Sayısı 1805 zaman
orta-banner

Ürün Açıklaması


  • Bağımsız alıcı-verici ünitesi:
  • 1310nm FP Lazer diyot verici
  • InGaAs PIN fotodiyot alıcısı
  • Dubleks LC prizli SFP MSA özelliği
  • 1.25Gbps’ye kadar veri hızı desteği
  • 9/125μm SMF’de 20 km’ye kadar çalışma
  • Dijital teşhis izlemeli SFF-8472
  • Çalışırken tak-Çıkar destekler
  • Çekme mandalı
  • +3.3V Tek güç kaynağı
  • Çalışma Sıcaklığı:
  • Standart: 0 to +70°C Endüstriyel: -40/85°C arası
  • LVPECL logic arayüzü, harici devrelere arayüzü basitleştirir
  • LVTTL logic sinyal RX LOS seviyesi
  • Daha düşük EMI için metal muhafaza
  • Bellcore güvenilirlik uygulamalarının amacını karşılamaya uygun
  • ROHS Uyumlu ve kurşunsuz materyal
  • UL standardı ile uyumlu



Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi