DAHUA PFS3110-8P-96 8 Kanal PoE Switch ( 8FE PoE +1 GE + 1GE SFP - DAHUA PFS3110-8P-96 8 Kanal PoE Switch ( 8FE PoE +1 GE + 1GE SFP
DAHUA PFS3110-8P-96 8 Kanal PoE Switch ( 8FE PoE +1 GE + 1GE SFP

DAHUA PFS3110-8P-96 8 Kanal PoE Switch ( 8FE PoE +1 GE + 1GE SFP

699,00₺ -15%
Markalar
Ürün Kodu: DAHUA PFS3110-8P-96 8 Kanal PoE Switch ( 8FE PoE +1 GE + 1GE SFP
Stok Stokta var
Görüntüleme Sayısı 376 zaman
Sipariş Takip
kargo

Ürün Açıklaması





8 Kanal PoE Switch ( 8FE PoE +1 GE + 1GE SFP ) İki Katmanlı Endüstriyel PoE Switch,

MAC Adres Liste Kapasitesi : 8K , IEEE802.3af / IEEE802.3at PoE Protokol,

Anahtarlama Kapasitesi 7.6Gbps , Paket İletme Hızı 4.17Mpps , 1x1000Mbps Base-X / 1x1000Mbps Base-T, 8x100Mbps Base-T PoE Güç Kaynağı,

PoE Herbir Güç Tüketimi: ≤30W / Toplam ≤96W ,Değişim Modu: Depolama & İletme, DC48~57V Güç Adaptörü, -30 ° C ~ 65 ° C 

  • İki kat endüstriyel POE switch
  • MAC otomatik  çalışma ve yaşlanma, MAC adres listesi kapasitesi 8K
  • IEEE802.3af, IEEE802.3at standardı mevcut
  • IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab / z ve IEEE802.3X standartlarına uyumlu
  • Endüstriyel geniş sıcaklık tasarım
ModelDahua PFS3110-8P-96 Teknik Özellikleri
Ethernet Port1*1000 Base-X

1*10/100/1000 Base-T

8*10/100 Base-T  (PoE güç kaynağı)

PoE Güç TüketimiHer güç ≤30W, Toplam ≤96W
PoE ProtokolIEEE802.3af, IEEE802.3at
Swich Kapasitesi7.6 g
Paket İletim Oranı4.17Mpps
Paket Tampon Belleği1Mb
MAC Tablo Boyu8K
Akım KontrolüVarsayılan olarak etkinleştirme
Çalışma Nemi10% – 90%
Güç KaynağıDC48 ~ 57V
Yıldırımdan KorumaOrtak Mod 4kV
Diferansiyel Modu 2KV
Çalışma Koşulları-30 ° C ~ 65 ° C
Boyutlar540g
Kurulum150mm×100mm×42mm
Aksesuarlar
PFT39501.25G 850nm, 500m, LC, Çok modlu
PFT39601.25G 1310 / 1550nm, 20km, LC, Tek modlu
PFT39701.25G 1550 / 1310nm, 20km, LC, Tek modlu

Bu ürünü Banka Havalesi seçeneği ile almak isterseniz %3 indirim sayesinde 678,03 TL`ye satın alabilirsiniz.

Ödeme ekranına geldiğinizde ödeme metodu olarak Havale/Eft seçeneğini seçin.
Ödemeyi yapacağınız banka bilgilerimizi not alın.
Hizmet şartlarını onaylayın ve siparişinizi verin.
Ödemeniz gereken tutar tarafımıza ulaştığında siparişiniz kargoya verilecektir.

Tüm ürünlerde KARGO BEDAVA!



Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Dahua 16 Kameralı XVR1B16 H265+ 2mp 1080P AHD Hdcv..

4.047,57₺
LİNKE TIKLAYIP YOUTUBE ÇÖZÜNÜRLÜK AYARLARINDAN 1080P OLARAK SEÇEREK TAM EKRANDA İZLEYİNİZSET İÇERİĞİ..

DAHUA 16 Kameralı XVR1B16 H265+ 2mp 1080P Hdcvı AH..

4.047,57₺
LİNKE TIKLAYIP YOUTUBE ÇÖZÜNÜRLÜK AYARLARINDAN 1080P OLARAK SEÇEREK TAM EKRANDA İZLEYİNİZ HAC-B..

Dahua 16 Kameralı XVR1B16 H265+ 2mp 1080P HDCVI AH..

4.047,57₺
LİNKE TIKLAYIP YOUTUBE ÇÖZÜNÜRLÜK AYARLARINDAN 1080P OLARAK SEÇEREK TAM EKRANDA İZLEYİNİZHAC-B1A21P ..

Dahua 4 Kameralı 2MP 1080P HDCVI Full Hazır Set 4L..

1.986,59₺
SET İÇERİĞİ:-1 ADET DAHUA  XVR5104HS-X 4 Kanal Penta-brid H265+ H265 1080P HDCVI-AHD KAYIT..

Dahua 4 Kameralı 2MP 1080P HDCVI Full Hazır Set 4L..

1.986,59₺
SET İÇERİĞİ:-1 ADET DAHUA  XVR5104HS-X 4 Kanal Penta-brid H265+ H265 1080P HDCVI-AHD KAYIT..

Dahua 4 kameralı Ip Set 2MP 1080P Full Hazır 4lü S..

3.186,98₺
                      4 ADET POE BESLEME GİRİ..