Dahua PFS3010-8ET-65 8 Port Poe 2 Uplink Poe Switch
Markalar
Ürün Kodu: Dahua PFS3010-8ET-65 8 Port Poe 2 Uplink Poe Switch
Ürün Açıklaması
Hızlı Gönderi-Orjinal Garantili Ürünler-Ücretsiz Destek Hizmeti
8 Port PoE Switch (8FE PoE + 2FE, Toplam 65W PoE)
8*10/100Mbps PoE port, 2*10/100 Mbps port
Anahtarlama Kapasitesi: 2.0Gbps, Paket İletme Hızı: 1.49Mbps
Mac Tablosu Boyutu: 2K
Çalışma Sıcaklığı: -10°C~55°CNem Aralığı: 10%~90%
Yıldırım Koruması: Common Mod 6KV, Differential Mod 4KV
PFS3010-8ET-65
8 Bağlantı Noktalı PoE ile 10 Bağlantı Noktalı Hızlı Ethernet Anahtarı
> 802.3af ve 802.3at standartlarını destekler
> Çalışma Sıcaklığı: -10°C ila +55°C
> 250 m uzun mesafeli PoE iletimini destekler
> PoE bekçi köpeğini destekleyin
Donanım
Veri İletim Bağlantı Noktası
10/100 Mbps Base-TX ile 8 PoE portu
10/100Mbps Base-TX ile 2 uplink portu
Güç kaynağı
AC100–AC240V
Çalışma sıcaklığı
-10°C ila +55°C (-14°F–131°F)
Çalışma Nemi
10%–90%
Güç tüketimi
Rölantide: 1.0W
Tam yük: 65W
giriş noktası
PoE Bütçesi
Port1-8 ≤30W, tüm PoE bütçesi ≤65W
PoE Standardı
IEEE802.3af, IEEE802.3at
PoE Pin Ataması
PoE: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
Verim
Anahtarlama Kapasitesi
2.0 Gb/sn
Paket Yönlendirme Hızı
1.49 Mp/sn
MAC Tablo Boyutu
2 bin
Jumbo çerçeve
2048 bayt
İletişim Standardı
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3X
Verim
ESD
Hava deşarjı: 8kV
Kontak deşarjı: 6kV
yıldırım geçirmez
Ortak mod: 6kV
Diferansiyel mod: 4kV
Net ağırlığı
0,76 kg (1,68 lb)
Brüt ağırlık
1,3 kg (2,87 lb)
Ürün Boyutları
(G × U × Y)
242,5 mm × 122,9 mm × 35,0 mm (9,55" × 4,84" × 1,38")
Ambalaj Boyutları
(G × U × Y)
Ambalaj kutusu: 303 mm × 262 mm × 72 mm (11.92" ×10.31" × 2.83")
Koruyucu kutu: 549 mm × 325 mm × 397 mm (21.61" ×12.80" × 15.63")