Dahua HAC-HDW1200T-Z-2712 2.7 12mm Motorize Lens 2mp HDCVI Dome Kamera
Markalar
Ürün Kodu: Dahua HAC-HDW1200T-Z-2712 2.7 12mm Motorize Lens
Stok Stokta var
Hızlı Gönderi Orijinal ve Garantili Ürünler Kolay Kurulum Ücretsiz Destek Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması
Hızlı Gönderi-Orjinal Garantili Ürünler-Kolay Kurulum-Ücretsiz Destek Hizmeti-Güvenilir Alışveriş
2 MP IR Dome Kamera(60m IR)
1 / 2.7" CMOS, 2.7mm-12mm Motorize Lens , 0.02 Lüx Renkli
BLC/HLC/DWDR, 2DNR, OSD , AWB, AGC, ICR, 4'ü 1 arada(HDCVI/HDTVI/AHD) /CVBS)
IP67, 25fps@1080p, Metal Kasa
HAC-HDW1200T-Z
2MP HDCVI Kızılötesi Göz Küresi Kamerası
* Aşağıdaki parametreler ve veri sayfaları yalnızca 1200-S4 serisine uygulanabilir.
> Maks 30fps@1080P
> Değiştirilebilir HD ve SD çıkışı
> 2,7-12 mm motorlu lens
> Maks. IR uzunluğu 60 m, Akıllı IR
> IP67, DC12V
Kamera
Görüntü sensörü1/2,7" CMOS
etkin pikseller1920(Y)×1080(D), 2MP
Tarama Sistemiilerici
Elektronik Obtüratör Hızı
PAL: 1/25~1/100000s
NTSC: 1/30~1/100000s
Minimum Aydınlatma0,02Lux/F1,8, 30IRE, 0Lux IR açık
S / N Oranı65dB'den fazla
IR Mesafesi60 m'ye (197 fit) kadar
Kızılötesi Açık/Kapalı KontrolüOtomatik / Manuel
IR LED'leri2
Lens
Objektif TipiMotorize lens / Sabit iris
Montaj Tipibiniş
Odak uzaklığı2,7-12 mm
Maksimum AçıklıkF1.8
Bakış açısıY: 105,9°~33,4°
Odak KontrolüMotorlu
Yakın Odak Mesafesi
200mm
7.87''
DORI Mesafe
DORİ
Tanım
Mesafe
Geniştele
Tespit etmek25 piksel/m (8 piksel/ft)45m(148ft)132m(433ft)
Gözlemlemek63 piksel/m (19 piksel/ft)18m(59ft)53m(173ft)
Tanımak125 piksel/m (38 piksel/ft)9m(30ft)26m(87ft)
Tanımlamak250 piksel/m (76 piksel/ft)5m(15ft)13m(43ft)
Kaydırma/Eğme/Döndürme
Kaydırma/Eğme/Döndürme
Kaydırma: 0° ~ 360°
Eğim: 0° ~ 78°
Dönüş: 0° ~ 360°
Video
Çözünürlük1080P (1920×1080)
Kare hızı25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720P
Video çıkışı1 kanallı BNC yüksek tanımlı video çıkışı / CVBS video çıkışı (Geçiş yapabilir)
Gündüz geceOtomatik (ICR) / Manuel
OSD Menüsüçoklu dil
BLC ModuBLC / HLC / DWDR
WDRDWDR
Kontrolü ele alAGC
Gürültü Azaltma2 boyutlu
Beyaz dengesiOtomatik / Manuel
Akıllı IROtomatik / Manuel
sertifikalar
sertifikalar
CE (EN55032, EN55024, EN50130-4)
FCC (CFR 47 FCC Bölüm 15 alt bölümB, ANSI C63.4-2014)
UL (UL60950-1+CAN/CSA C22.2 No.60950-1)
Arayüz
Ses arayüzüYok
elektrikli
Güç kaynağı12VDC ±%30
Güç tüketimiMaks 6,9 W (12 V DC, IR açık)
çevresel
Çalışma koşulları
-30°C ~ +60°C (-22°F ~ +140°F) / %95'ten az bağıl nem
* Başlatma -30°C'nin (-22°F) üzerinde yapılmalıdır
Depolama koşulları-30°C ~ +60°C (-22°F ~ +140°F) / %95'ten az bağıl nem
Giriş Koruması ve Saldırılara Karşı DirençIP67
Yapı
kasaAlüminyum
boyutlarΦ122mm×104mm (Φ4,8"×4,1")